Site Adresinizi Belirleyin

   
Yaklaşık 20.000 kişi ve kuruma web sitesi hizmeti sağlamaktayız Düşük fiyat garantisi
Detaylar >>
  • Sitenizi birkaç dakika içinde oluşturun.
  • Kendiniz kolayca yönetin.

       Yeni Türk Ticaret Kanunu ile bütün şirketlere bir web sitesi açma zorunluluğu getirilmektedir. Bayimiz olarak çevrenizdeki şirketlere web sitesi satışı yapıp kazanç sağlayabilirsiniz.

       Bayilik Koşulları Genel Hatlarıyla Aşağıda Özetlenmiştir.

       Firma, kimlik ve iletişim bilgi ve belgelerinizi tarafımıza mail ya da faks yolu ile ulaştırdıktan sonra başvurunuz değerlendirilecektir. Uygun görülmesi durumunda yönetim paneliniz açılacaktır. Panelden yapılacak olan ilk 10 satın alma işleminde normal satış fiyatları geçerli olacaktır. 60 gün içerisinde 10 adet web sitesi satın alınması durumunda bayi panelinde indirimli fiyatlar geçerli olmaya başlayacaktır.

       Bayi fiyatları, normal satış fiyatlarımızdan yaklaşık %15 daha düşüktür. Firmamızdan web sitesi alan kişiler, müşterilerine verdikleri hizmete göre kendi satış fiyatlarını belirleyebilmektedir.

       Bayi panelinden satın alınan tüm web sitelerin footer (telif satırı) bölümünde bayinin bilgileri yer almaktadır.

       Hazır web paketlerimizi satın alarak kendi müşterilerine satış yapanlar, Yurdum Yazılımı temsil etmezler. Yurdum Yazılım adına sözleşme imzalayamaz ve taahütte bulunamazlar. Bayilerimizle aramızdaki ilişki satıcı-müşteri ilişkisidir. Sorumluluklarımız tüketici hakları kapsamındadır.

       Bayilik başvurusu ve daha kapsamlı bilgi için başvuru formununu eksiksiz doldurarak gönderiniz.

Başvuru Formu >>

       Yurdum Yazılım'dan firmalara iş kollarını genişletme imkanı!

       İşinizi genişletebilir ya da yeni bir iş yapmaya başlayabilirsiniz. Hazır web paketlerimizden yararlanarak kolayca web sitesi hazırlayabilirsiniz. Bunun için web yazılımcısı olmanız gerekmez. Sahip olduğunuz temel bilgilerle firmalara, derneklere vb. ihtiyaçları olan web sitesini hazırlayıp satarak para kazanabilirsiniz.
       Üstelik bu hizmetleri tamamen firmanız adını adına yapabilirsiniz. Sattığınız sitelerin altında sizin imzanız ve linkiniz bulunabilir.

       Yurdum yazılım hazır web paketleri ile domain, hosting, yönetim paneli ve onlarca hazır şablonlar sunulmaktadır. Bunun sağladığı avantajlar kısaca aşağıda sıralanmıştır.

       1. Bir sunucuya sahip olmanıza, sunucu yönetmenize gerek kalmaz.
       2. İşyeri ve personel (yazılımcı ve web tasarımcısı) giderleriniz olmaz. Normal şartlarda böyle bir işi yürütmenin aylık maliyeti en az 10000 TL'dir. Hazır sistemimiz sayesinde bu masrafları yapmanıza gerek kalmaz.
       3. Çok uygun fiyatlara aldığınız web paketlerini dilediğiniz fiyata satabilirsiniz. Böylece kısa süre içinde yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Üstelik yıllık güncellemelerde de müşterilerinizden tahsilat yapacağınız için bu sürekli bir gelir elde edeceğiniz anlamına gelmektedir.
       4. Size sunacağımız bayi panelinden birkaç saniye içinde site oluşturup yayınlayabilirsiniz ve demo site açabilirsiniz.

       Daha detaylı bilgi için lütfen bayilik başvuru formunu eksiksiz doldurarak gönderiniz.

Başvuru Formu >>